Wonderplace
Εγγραφείτε ή συνδεθείτε στο φόρουμ μας!
Wonderplace
Εγγραφείτε ή συνδεθείτε στο φόρουμ μας!
Wonderplace
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Wonderplace

Ενά φορούμ για να συζητούμε για διαφορά θεμάτα που μας ενδιαφερούν.......
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ChatChat  GamesGames  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Shoutbox

Spoiler:
 

 

 Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς??

Πήγαινε κάτω 

Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς??
Ητάν τελεία!!
Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς?? Vote_lcap100%Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς?? Vote_rcap
 100% [ 1 ]
Μου αρεσέ...
Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς?? Vote_lcap0%Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ητάν αρκετά καλή αλλά 8α μποροσέ να ειναί και καλύτερη
Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς?? Vote_lcap0%Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μετρία
Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς?? Vote_lcap0%Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Απογοητευτίκα λίγο
Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς?? Vote_lcap0%Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Δεν μου αρεσέ κα8όλου
Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς?? Vote_lcap0%Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 1
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Alice...
Admin
Admin
Alice...


Αριθμός μηνυμάτων : 1022
Ηλικία : 29
Τόπος : Στον κοσμό μου!!!
Κατοικιδιο : οχι αλλά 8α η8ελά να εχώ ενα χασκί!!!
Μετάλλια! : Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς?? Episim11 Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς?? Admin-10Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς?? Clipar12
Points : 1711
Registration date : 26/08/2008

Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς??   Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς?? EmptyΤρι Δεκ 30, 2008 4:56 pm

.........Τι σας αρεσέ ή τι δεν σας αρεσε...?? Τι κατα την γνώμη σας επρεπέ να ειναί διαφορετικό?? Ταιρίαζε απολύτα με το βιβλίο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://harrypotter4ever.topic-board.net/portal.htm
 
Τι πιστευετέ για την ταινία λυκοφώς??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Wonderplace :: Βιβλία :: Αγαπημένα βιβλία :: Twilight Saga... :: Γενικά-
Μετάβαση σε: