Wonderplace
Εγγραφείτε ή συνδεθείτε στο φόρουμ μας!
Wonderplace
Εγγραφείτε ή συνδεθείτε στο φόρουμ μας!
Wonderplace
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Wonderplace

Ενά φορούμ για να συζητούμε για διαφορά θεμάτα που μας ενδιαφερούν.......
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ChatChat  GamesGames  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Shoutbox

Spoiler:
 

 

 Η Πρώτη Αγάπη

Πήγαινε κάτω 
+4
loulou
adminoula :P
Elen@k!
Alice...
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Alice...
Admin
Admin
Alice...


Αριθμός μηνυμάτων : 1022
Ηλικία : 29
Τόπος : Στον κοσμό μου!!!
Κατοικιδιο : οχι αλλά 8α η8ελά να εχώ ενα χασκί!!!
Μετάλλια! : Η Πρώτη Αγάπη Episim11 Η Πρώτη Αγάπη Admin-10Η Πρώτη Αγάπη Clipar12
Points : 1711
Registration date : 26/08/2008

Η Πρώτη Αγάπη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η Πρώτη Αγάπη   Η Πρώτη Αγάπη EmptyΤετ Αυγ 27, 2008 2:38 pm

Προετοιμάσου - οι εφηβικοί έρωτες μπορεί να σε ανεβάσουν στα σύννεφα, μπορεί και όχι. Όσες μελοδραματικές ταινίες του Χόλιγουντ και αν δεις, δεν θα καταφέρεις να προετοιμαστείς για την πρώτη φορά που θα δαγκώσεις τη λαμαρίνα. Ποτέ δεν θα ξεχάσεις την ένταση που ένιωσες ή τον κόμπο στο στομάχι. Τι είναι όμως ο έρωτας; Είναι δύσκολο να το περιγράψουμε με λέξεις, αλλά ουσιαστικά περιλαμβάνει τα έντονα συναισθήματα που τρέφεις για κάποιον και απαιτεί σεβασμό, εμπιστοσύνη και δέσμευση.

Εσείς τι πιστευετε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://harrypotter4ever.topic-board.net/portal.htm
Alice...
Admin
Admin
Alice...


Αριθμός μηνυμάτων : 1022
Ηλικία : 29
Τόπος : Στον κοσμό μου!!!
Κατοικιδιο : οχι αλλά 8α η8ελά να εχώ ενα χασκί!!!
Μετάλλια! : Η Πρώτη Αγάπη Episim11 Η Πρώτη Αγάπη Admin-10Η Πρώτη Αγάπη Clipar12
Points : 1711
Registration date : 26/08/2008

Η Πρώτη Αγάπη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Πρώτη Αγάπη   Η Πρώτη Αγάπη EmptyΤετ Οκτ 08, 2008 8:05 pm

Κανενάς?? λοιπον 8α απαντησώ εγώ..!! Εγώ ειμαί ερωτευμενή με το ιδίο ατόλο εδώ και 7 χρονία (πολύ ηλι8είο ειναί και δεν 3ερώ γιατί μου αρεσεί μονό αυτός αλλά τεσπα!!) Νομιζώ εχώ παρεί μια μεγαααλή δωσή για το τι παεί να πει να εισαί ερωτευμενός... Ειναί ενα ωραίο συναισ8ημά υπαρχούνν φορές που πετάω στα συννεφά, ειμαί χαρουμένη κτλ αλλά υπαρχουν και φορές που ειμαί λυπημένη που δεν εχώ ανταποκρισή κτλ Εινα΄΄ι ομώς σιγουρά ενά συναισ8ημά που σιγουρά α3ιζεί καπιά φορά να το αισ8αν8ουμέ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://harrypotter4ever.topic-board.net/portal.htm
Elen@k!
Δυναμικό μέλος!
Δυναμικό μέλος!
Elen@k!


Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ηλικία : 28
Τόπος : ston kosmo m mallon.....klassikos ix8us!!!!
Κατοικιδιο : aaax, dn exw dustuxws!!!
Μετάλλια! : Η Πρώτη Αγάπη Episim11
Points : -3
Registration date : 25/10/2008

Η Πρώτη Αγάπη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Πρώτη Αγάπη   Η Πρώτη Αγάπη EmptyΠεμ Νοε 06, 2008 9:28 pm

Λοιπόν, εγώ πιστεύω, πως έχει διαφορά αν κάποιος σου αρεσει και αν εισαι ερωτευμενος...........Αυτο πολλοι το μπερδευουν.....Γιατι αλλο, να δεις καποιον στο σχολειο μια φορα και να μεινεις με ανοιχτο το στομα επειδη ειναι ομορφος, και αλλο να εισαι ερωτευμενος......Ερωτας ειναι......Εγω πιστευω πως για να υπαρχει ερωτας πρεπει καταρχην να υπαρχει αγαπη!! Γι'αυτο και δεν πιστευω στον κεραυνοβολο ερωτα........... loveletter
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adminoula :P
Admin
Admin
adminoula :P


Αριθμός μηνυμάτων : 1175
Ηλικία : 28
Τόπος : Σ'ενα κόσμο Μαγικο!
Κατοικιδιο : Σκυλάκι, την Daisy! (https://www.youtube.com/watch?v=e48VzT9zwzE)
Μετάλλια! : Η Πρώτη Αγάπη Episim11Η Πρώτη Αγάπη Admin-10Η Πρώτη Αγάπη Clipar12 Η Πρώτη Αγάπη Tourta10
Points : 1798
Registration date : 25/08/2008

Η Πρώτη Αγάπη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Πρώτη Αγάπη   Η Πρώτη Αγάπη EmptyΠαρ Νοε 07, 2008 5:16 pm

χμμ.. Μια φορα τα είχα με κάποιον επειδή τον λυπόμουν... Τι τρελλή που είμουν! Ευτυχώς που τον παράτησα την ίδια κιόλας ημέρα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://wonderplace.forumgreek.com
loulou
1-star member
1-star member
loulou


Αριθμός μηνυμάτων : 78
Ηλικία : 32
Κατοικιδιο : ναι
Μετάλλια! : Η Πρώτη Αγάπη Episim11
Points : 0
Registration date : 05/10/2008

Η Πρώτη Αγάπη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Πρώτη Αγάπη   Η Πρώτη Αγάπη EmptyΠαρ Νοε 07, 2008 6:47 pm

Elen@k! έγραψε:
Λοιπόν, εγώ πιστεύω, πως έχει διαφορά αν κάποιος σου αρεσει και αν εισαι ερωτευμενος...........Αυτο πολλοι το μπερδευουν.....Γιατι αλλο, να δεις καποιον στο σχολειο μια φορα και να μεινεις με ανοιχτο το στομα επειδη ειναι ομορφος, και αλλο να εισαι ερωτευμενος......Ερωτας ειναι......Εγω πιστευω πως για να υπαρχει ερωτας πρεπει καταρχην να υπαρχει αγαπη!! Γι'αυτο και δεν πιστευω στον κεραυνοβολο ερωτα........... loveletter

οντως εχει διαφορα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christ
Admin
Admin
Christ


Αριθμός μηνυμάτων : 315
Ηλικία : 29
Κατοικιδιο : mia gata me to name koua
Μετάλλια! : Η Πρώτη Αγάπη Episim11Η Πρώτη Αγάπη Crown011
Points : 1554
Registration date : 20/11/2008

Η Πρώτη Αγάπη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Πρώτη Αγάπη   Η Πρώτη Αγάπη EmptyΠεμ Νοε 27, 2008 3:25 pm

EmmaWatson

Η Πρώτη Αγάπη Icon_minipostedWed Oct 08, 2008 8:05 pm
Κανενάς?? λοιπον 8α απαντησώ εγώ..!! Εγώ ειμαί ερωτευμενή με το ιδίο ατόλο εδώ και 7 χρονία (πολύ ηλι8είο ειναί και δεν 3ερώ γιατί μου αρεσεί μονό αυτός αλλά τεσπα!!) Νομιζώ εχώ παρεί μια μεγαααλή δωσή για το τι παεί να πει να εισαί ερωτευμενός... Ειναί ενα ωραίο συναισ8ημά υπαρχούνν φορές που πετάω στα συννεφά, ειμαί χαρουμένη κτλ αλλά υπαρχουν και φορές που ειμαί λυπημένη που δεν εχώ ανταποκρισή κτλ Εινα΄΄ι ομώς σιγουρά ενά συναισ8ημά που σιγουρά α3ιζεί καπιά φορά να το αισ8αν8ουμέ...
Μήπως σου άρεσε το ίδιο άτομο εδώ και τόσο καιρό γιατί δεν βρείκες κάποιο καλύτερό του?
_________________
Το κακό με το να καταφέρνεις να κάνεις κάτι σωστά με την πρώτη προσπάθεια είναι ότι κανείς δεν εκτιμά το πόσο δύσκολο ήταν.
Το χρήμα δεν είναι το παν, το ΠΟΛΥ χρήμα είναι!(αστείο)
Το σχολείο μας φωτίζει μόνο όταν καίγεται. (λέμε τώρα)
Το πάθος είναι αγέρας που σβήνει την αλήθεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apoelistaspower
Νεος
Νεος
apoelistaspower


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ηλικία : 28
Τόπος : Strovolos Pantou Thanatos Kai Ntou...
Κατοικιδιο : Θέλω Ανακόντα!
Μετάλλια! : Η Πρώτη Αγάπη Episim11
Points : 6
Registration date : 30/12/2008

Η Πρώτη Αγάπη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Πρώτη Αγάπη   Η Πρώτη Αγάπη EmptyΠεμ Ιουν 18, 2009 7:57 pm

Εγώ εν πιστευω οτι <<Αγαπουμε>>που τα <<Τωρά>>,μπορεί απλά να τσιμπούμαστε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christ
Admin
Admin
Christ


Αριθμός μηνυμάτων : 315
Ηλικία : 29
Κατοικιδιο : mia gata me to name koua
Μετάλλια! : Η Πρώτη Αγάπη Episim11Η Πρώτη Αγάπη Crown011
Points : 1554
Registration date : 20/11/2008

Η Πρώτη Αγάπη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Πρώτη Αγάπη   Η Πρώτη Αγάπη EmptyΠεμ Ιουν 18, 2009 8:30 pm

Μετάφραση apoelistapower: εγώ δεν πιστεύω ότι "αγαπάμε" από τώρα απλά μας αρέσουν κάποια άτομα.

Από την άλλη δηλαδή γιατί να μην μπορεί κάποιος να αγαπίσει από μικρή ηλικία έναν άλλο άνθρωπο (αν είναι αρκετά ώριμος δηλαδή)?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
martkonsta
Moderator
Moderator
martkonsta


Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ηλικία : 28
Τόπος : Βέροια
Κατοικιδιο : Σκύλος,Γάτες
Μετάλλια! : Η Πρώτη Αγάπη Episim11Η Πρώτη Αγάπη Crown011
Points : 527
Registration date : 03/01/2009

Η Πρώτη Αγάπη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Πρώτη Αγάπη   Η Πρώτη Αγάπη EmptyΠαρ Ιουν 19, 2009 12:04 am

Αγάπη είναι αυτό που σε κάνει να θες να βλέπεις συνέχεια τον άλλον χαρούμενο.Να είσαι στα πρόθυρα τρέλας μόνο και μόνο επειδή δεν είναι καλά και δεν μπορείς να κάνεις κάτι γι αυτό.Η αγάπη πάει ανάλογα με το άτομο.Κάποιοι είναι ώριμοι και καταλαβαίνουν την αγάπη,ενώ κάποιοι άλλοι όχι και την αντιλαμβάνονται αλλιώς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://spyros-veroia.hi5.com
ccypruss000
Νεος
Νεος



Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ηλικία : 30
Τόπος : Cyprus
Μετάλλια! : Η Πρώτη Αγάπη Episim11
Points : 21
Registration date : 17/08/2013

Η Πρώτη Αγάπη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Πρώτη Αγάπη   Η Πρώτη Αγάπη EmptyΣαβ Αυγ 17, 2013 1:54 pm

Εγω εχω αγαπησει και πονεσει ταυτοχρονα αστε τα δεν θελω να τα θυμαμαιιι προσπαθω να τα ξεχασω. ειμαι οσο χρονων ειμαι και ειχα 4 σχεσεις (οχι ταυτοχρονα προς θεου δηλαδη) η δυο ηταν απο την πολη μου και οι αλλες δυο απο αλλη πολη την πρωτη μου αγαπη (που νομιζα οτι ηταν η πρωτη μου αγαπη) την γνωρισα το 2008 αν θυαμαι καλα μεσω καποιας φιλης σου στο αθανατο MSN θυμαμαι. και για να μην τα πολυ λεγω μετα στους 6 μηνες που τσακονομασταν βρηκε αλλο ο οποιος δν ηταν μαγκας αλλα γαριδαρος επειδη κραταει μια μοτορα εκει περα νομιζει οτι καποιος ειναι και αυτη η ηλιθια τα εποιασε μαζι του οκ κυρια μου εγω δηλαδη που ουτε καπνιζω ουτε μοτορα εχω και ειμαι καλο παιδι επρεπε να με παρετησεις γι αυτον ; δηλαδη ελεοςςςςςςςςςςςς τοτε ειμουν 17 χρονων θυμαμαι και αυτη 15. βασικα ολες οι σχεσεις μου ηταν με 15χρονες δεν ξερω γιατι ισως γιατι μου αρεσουν ; :/ αλλα παλι και αυτες με πληγωνουν συνεχως οσες σχεσεις ειχα με 15χρονες με πληγωναν δεν ξερω τον λογο ισως επειδη ειναι ανωριμες, επειδη δεν ξερουν να αγαπουν πραγματικα και αληθινα οπως τις αγαπησα εγω ;;;;;; δεν ξερω τι να πω πραγματικα τελιωσπατον παρα σε μια σχεση γεματη προβληματα να μην προσφαιρει αγαπη ο αλλος και συ να τα δινεις ολα καλυτερα χωρια. ευχομαι πως καποια φαση θα γνωρισω μια κοπελλα με αληθινα αισθηματα για μενα και μεγαλη 18+ οχι 15χρονες ........ αρκετα πληγωθηκα μπορω να πω απο αυτες τις σχεσεις που ειχα οχι αλλο.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://kypriako.sforum.biz
 
Η Πρώτη Αγάπη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Wonderplace :: Για την ζωή..... :: Αγάπη-
Μετάβαση σε: