Wonderplace
Εγγραφείτε ή συνδεθείτε στο φόρουμ μας!
Wonderplace
Εγγραφείτε ή συνδεθείτε στο φόρουμ μας!
Wonderplace
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Wonderplace

Ενά φορούμ για να συζητούμε για διαφορά θεμάτα που μας ενδιαφερούν.......
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ChatChat  GamesGames  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Shoutbox

Spoiler:
 

 

 Τα καλά των αγοριών

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Christ
Admin
Admin
Christ


Αριθμός μηνυμάτων : 315
Ηλικία : 29
Κατοικιδιο : mia gata me to name koua
Μετάλλια! : Τα καλά των αγοριών Episim11Τα καλά των αγοριών Crown011
Points : 1554
Registration date : 20/11/2008

Τα καλά των αγοριών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τα καλά των αγοριών   Τα καλά των αγοριών EmptyΤετ Νοε 26, 2008 9:17 pm

Ναι, ναι ξέρω!. Τόση ώρα λέμε τα κακά τους, αλλά δεν παύουν να έχουν και πλεονεκτήματα. Εσείς τι λέτε?
_________________
Το κακό με το να καταφέρνεις να κάνεις κάτι σωστά με την πρώτη προσπάθεια είναι ότι κανείς δεν εκτιμά το πόσο δύσκολο ήταν.
Το χρήμα δεν είναι το παν, το ΠΟΛΥ χρήμα είναι!(αστείο)
Το σχολείο μας φωτίζει μόνο όταν καίγεται. (λέμε τώρα)
Το πάθος είναι αγέρας που σβήνει την αλήθεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cathy1225
1-star member
1-star member
cathy1225


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ηλικία : 28
Κατοικιδιο : το σκυλακι μου,ο Φουσκας(https://www.youtube.com/watch?v=yO26qmz0D4s )
Μετάλλια! : Τα καλά των αγοριών Episim11Τα καλά των αγοριών Clipar12
Points : 236
Registration date : 06/01/2009

Τα καλά των αγοριών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα καλά των αγοριών   Τα καλά των αγοριών EmptyΚυρ Μαρ 01, 2009 1:01 pm

Σίγουρα έχουν μερικά πλεονεκτίματα τα αγόρια. Μπορούν αν το θέλουν να γίνουν ρομαντικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elen@k!
Δυναμικό μέλος!
Δυναμικό μέλος!
Elen@k!


Αριθμός μηνυμάτων : 124
Ηλικία : 28
Τόπος : ston kosmo m mallon.....klassikos ix8us!!!!
Κατοικιδιο : aaax, dn exw dustuxws!!!
Μετάλλια! : Τα καλά των αγοριών Episim11
Points : -3
Registration date : 25/10/2008

Τα καλά των αγοριών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα καλά των αγοριών   Τα καλά των αγοριών EmptyΚυρ Μαρ 01, 2009 8:47 pm

Αν θέλουν!!!!!! Και μερικούς δεν τους βλέπω και πολύ πρόθυμους να μας δείξουν αυτή την πλευρά του εαυτού τους!!!!!!! Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ahtvel1x
Δυναμικό μέλος!
Δυναμικό μέλος!
ahtvel1x


Αριθμός μηνυμάτων : 125
Ηλικία : 84
Κατοικιδιο : ton eafto mou
Μετάλλια! : Τα καλά των αγοριών Episim11Τα καλά των αγοριών Tourta10 Τα καλά των αγοριών Star-c11
Points : 11
Registration date : 27/11/2008

Τα καλά των αγοριών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα καλά των αγοριών   Τα καλά των αγοριών EmptyΔευ Μαρ 02, 2009 12:03 pm

Τα αγορια εχουν πολλα καλα ενα απο αυτα ειναι οτι ειναι ευθεις δεν μιλανε ουτε πραττουνε με πλαγιουσ τροπουσ ειναι σαν τα μικρα σκυλακια
Τωρα το θεμα ειναι οτι αυτο το προτερημα μπορει να θεωρηθει και ελλαττωμα απο τα κοριτσακια γιατι αντιθετως αυτα πραττουνε και μιλανε παντα με πλαγια μεσα ειναι δηλαδη σαν γατουλες οποτε...οποιο προτερημα και να εχουνε τα κακομοιρα τα αγορακια αμεσως να το εκμεταλλευτουν τα κοριτσακια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nyxtovioi.com
cathy1225
1-star member
1-star member
cathy1225


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ηλικία : 28
Κατοικιδιο : το σκυλακι μου,ο Φουσκας(https://www.youtube.com/watch?v=yO26qmz0D4s )
Μετάλλια! : Τα καλά των αγοριών Episim11Τα καλά των αγοριών Clipar12
Points : 236
Registration date : 06/01/2009

Τα καλά των αγοριών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα καλά των αγοριών   Τα καλά των αγοριών EmptyΔευ Μαρ 02, 2009 5:47 pm

μερικά είναι πολύ ώριμα και αστεία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
martkonsta
Moderator
Moderator
martkonsta


Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ηλικία : 29
Τόπος : Βέροια
Κατοικιδιο : Σκύλος,Γάτες
Μετάλλια! : Τα καλά των αγοριών Episim11Τα καλά των αγοριών Crown011
Points : 527
Registration date : 03/01/2009

Τα καλά των αγοριών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα καλά των αγοριών   Τα καλά των αγοριών EmptyΔευ Μαρ 09, 2009 12:17 am

Elen@k! έγραψε:
Αν θέλουν!!!!!! Και μερικούς δεν τους βλέπω και πολύ πρόθυμους να μας δείξουν αυτή την πλευρά του εαυτού τους!!!!!!! Rolling Eyes

Και μερικοί που την δείχνουν το μετανιώνουν πικρά επειδή είδαν ότι δεν άξιζε....
Το έχω πάθει αυτό αλλά δεν ξέρω αν άξιζε ή όχι.Εγώ πιστεύω πως ναι.Τέσπα,αυτό για το ότι μιλαμε καθαρά είναι αλήθεια και το έχω ξανα-αναφέρει Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://spyros-veroia.hi5.com
Christ
Admin
Admin
Christ


Αριθμός μηνυμάτων : 315
Ηλικία : 29
Κατοικιδιο : mia gata me to name koua
Μετάλλια! : Τα καλά των αγοριών Episim11Τα καλά των αγοριών Crown011
Points : 1554
Registration date : 20/11/2008

Τα καλά των αγοριών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα καλά των αγοριών   Τα καλά των αγοριών EmptyΚυρ Μαρ 15, 2009 9:02 pm

Τα καλά των αγοριών Icon_minipostΘέμα: Απ: Τα καλά των αγοριών Τα καλά των αγοριών Icon_minipostedMon Mar 02, 2009 12:03 pmΤα καλά των αγοριών Icon_quote_en Τα καλά των αγοριών Icon_edit_en Τα καλά των αγοριών Icon_delete Τα καλά των αγοριών Icon_ip

Τα αγορια εχουν πολλα καλα ενα απο αυτα ειναι οτι ειναι ευθεις δεν μιλανε ουτε πραττουνε με πλαγιουσ τροπουσ ειναι σαν τα μικρα σκυλακια
Τωρα το θεμα ειναι οτι αυτο το προτερημα μπορει να θεωρηθει και ελλαττωμα απο τα κοριτσακια γιατι αντιθετως αυτα πραττουνε και μιλανε παντα με πλαγια μεσα ειναι δηλαδη σαν γατουλες οποτε...οποιο προτερημα και να εχουνε τα κακομοιρα τα αγορακια αμεσως να το εκμεταλλευτουν τα κοριτσακια!!!

Για αυτό και μαλλώνουν συνεχώς αγόρια και κορίτσια. Σαν το σκύλο με τη γάτα δηλαδει. Ωραία λύθηκε το πρόβλημα, κι εγώ αναρωτιόμουν γιατί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ahtvel1x
Δυναμικό μέλος!
Δυναμικό μέλος!
ahtvel1x


Αριθμός μηνυμάτων : 125
Ηλικία : 84
Κατοικιδιο : ton eafto mou
Μετάλλια! : Τα καλά των αγοριών Episim11Τα καλά των αγοριών Tourta10 Τα καλά των αγοριών Star-c11
Points : 11
Registration date : 27/11/2008

Τα καλά των αγοριών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα καλά των αγοριών   Τα καλά των αγοριών EmptyΠαρ Μαρ 20, 2009 4:44 am

Ναι σαν τον σκυλο με την γατα αγαπημενη μου Christ μεχρι να καταλαβεις οπως ενα ντοκυμαντερ που ειδα χτες με ενα σκυλακι που μεγαλωνε με μεγαλη φροντιδα καποια γατακια (και το αντιθετο) και τι θελω να πω?Εχεις αρκετο μυαλο και το ξερεις ηδη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nyxtovioi.com
ahtvel1x
Δυναμικό μέλος!
Δυναμικό μέλος!
ahtvel1x


Αριθμός μηνυμάτων : 125
Ηλικία : 84
Κατοικιδιο : ton eafto mou
Μετάλλια! : Τα καλά των αγοριών Episim11Τα καλά των αγοριών Tourta10 Τα καλά των αγοριών Star-c11
Points : 11
Registration date : 27/11/2008

Τα καλά των αγοριών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα καλά των αγοριών   Τα καλά των αγοριών EmptyΠαρ Μαρ 20, 2009 4:51 am

Προς martkonsta (Που πολυ μου φερνει το νικ σου σε Κωνσταντινο Μαρτακη) τεσπα σιγουρα και αξιζε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nyxtovioi.com
martkonsta
Moderator
Moderator
martkonsta


Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ηλικία : 29
Τόπος : Βέροια
Κατοικιδιο : Σκύλος,Γάτες
Μετάλλια! : Τα καλά των αγοριών Episim11Τα καλά των αγοριών Crown011
Points : 527
Registration date : 03/01/2009

Τα καλά των αγοριών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα καλά των αγοριών   Τα καλά των αγοριών EmptyΚυρ Μαρ 22, 2009 12:43 am

Μπορεί ναι,μπορεί και όχι.Είναι πάρα πολύ μεγάλη ιστορία....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://spyros-veroia.hi5.com
 
Τα καλά των αγοριών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Wonderplace :: Αγόρια!!! :: Τί Πιστεύουν τα κοριτσια για τα Αγόρια-
Μετάβαση σε: