Wonderplace
Εγγραφείτε ή συνδεθείτε στο φόρουμ μας!
Wonderplace
Εγγραφείτε ή συνδεθείτε στο φόρουμ μας!
Wonderplace
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Wonderplace

Ενά φορούμ για να συζητούμε για διαφορά θεμάτα που μας ενδιαφερούν.......
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ChatChat  GamesGames  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Shoutbox

Spoiler:
 

 

 Εχέτε διαβάσει το Brεaking down??

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Alice...
Admin
Admin
Alice...


Αριθμός μηνυμάτων : 1022
Ηλικία : 29
Τόπος : Στον κοσμό μου!!!
Κατοικιδιο : οχι αλλά 8α η8ελά να εχώ ενα χασκί!!!
Μετάλλια! : Εχέτε διαβάσει το Brεaking down?? Episim11 Εχέτε διαβάσει το Brεaking down?? Admin-10Εχέτε διαβάσει το Brεaking down?? Clipar12
Points : 1711
Registration date : 26/08/2008

Εχέτε διαβάσει το Brεaking down?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Εχέτε διαβάσει το Brεaking down??   Εχέτε διαβάσει το Brεaking down?? EmptyΤρι Δεκ 30, 2008 5:10 pm

Εχέτε διαβάσει το Brεaking down?? Αν ναι πια ειναί η γνώμη σας.... πιστευέται οτί τα βιβλία κρατούν ακομά την μαγεία τους ή μηπώς πιστευέται οτί η ιστορία αρχιζεί να 3εχυλώνει και οτί η συγγραφέας το παρατραβά???? Ακομά νομιζέται οτί ειναί σωστή η αποφαση που πηρέ η Μπελλά να γινεί και εκείνη βρικόλακας???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://harrypotter4ever.topic-board.net/portal.htm
Alice...
Admin
Admin
Alice...


Αριθμός μηνυμάτων : 1022
Ηλικία : 29
Τόπος : Στον κοσμό μου!!!
Κατοικιδιο : οχι αλλά 8α η8ελά να εχώ ενα χασκί!!!
Μετάλλια! : Εχέτε διαβάσει το Brεaking down?? Episim11 Εχέτε διαβάσει το Brεaking down?? Admin-10Εχέτε διαβάσει το Brεaking down?? Clipar12
Points : 1711
Registration date : 26/08/2008

Εχέτε διαβάσει το Brεaking down?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σας αρεσούν τα εξώφυλλά της σειράς twlight??   Εχέτε διαβάσει το Brεaking down?? EmptyΤρι Δεκ 30, 2008 5:13 pm

Ποία ειναί η γνώμη σας για τα ε3ώφυλλά των βιβλίων?? Ποίο ειναί το αγαπήμενο σας?? Πιστευεταί οτι 8α επρέπε να ήταν διαφορετίκα??
..... εγώ πιστευώ οτί εινάι πολύ πρωτοτυπά και ισώς τα καλύτερα ε3ώφυλλά που εχώ δει σε βιβλίο μεχρί τωρα.....Τα αγαπημένα μου ειναί τα εξώφυλλα του twilight και του brεaking down...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://harrypotter4ever.topic-board.net/portal.htm
Christ
Admin
Admin
Christ


Αριθμός μηνυμάτων : 315
Ηλικία : 29
Κατοικιδιο : mia gata me to name koua
Μετάλλια! : Εχέτε διαβάσει το Brεaking down?? Episim11Εχέτε διαβάσει το Brεaking down?? Crown011
Points : 1554
Registration date : 20/11/2008

Εχέτε διαβάσει το Brεaking down?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχέτε διαβάσει το Brεaking down??   Εχέτε διαβάσει το Brεaking down?? EmptyΤετ Μαρ 04, 2009 3:33 pm

Το μόνο σίγουρο είναι πως η Μπέλλα έπρεπε να γίνει βρικόλακας και μάλιστα από την αρχή, στο πρώτο βιβλίο, όχι στο τέταρτο, για να είναι και στην ίδια ηλικία με τον Έντουαρτ (17χρονών).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Εχέτε διαβάσει το Brεaking down??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Wonderplace :: Βιβλία :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: